TZOB Otel
Ankara'daki konfor ayrıcalığınız...
0545 318 00 04

KVKK

TZOB Otel

TZOB OTEL Ankara Yenimahalle de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Resmi kurumlar, Şaşmaz, Gimat,İvedik Organize sanayi bölgelerine ulaşım kolaylığı ile gerek iş seyahatlerinizde gerekse resmi ziyaretlerinizde üst düzey konforu ve rahatlığı hissedeceğiniz dört yıldızlı turistik bir otel olarak hizmetinizdedir.


TZOB(Türkiye Ziraat Odaları Birliği ) Oteli'ne göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

6964 Sayılı Kanuna dayanarak kurulan Ziraat Odaları, çiftçilerin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, meslek hak ve menfaatlerini korumak amacıyla kurulan tüzel kişiliğe sahip KAMU KURUMU NİTELİĞİNDE MESLEK KURULUŞLARIDIR.

Bu sebeple 2024 yılı Cumhurbaşkanlığı tasarruf tedbirlerini kamu misafirhaneleri statüsünde karşılamakta ve hizmet vermekteyiz.

Otelimiz 4 yıldızlı Turizm işletme belgesine sahiptir.


Oda
Restoran
Düğün Salonu
Toplantı Salonu

VİZYONUMUZ

Sürekli olarak iyileşme ve gelişme göstererek, yurt içi - yurt dışı turizmde önde gelen, ülke tanıtımına destek veren marka otel olmak.

MİSYONUMUZ

Misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile, tüm misafirlerimize aynı mükemmellikte hizmet sunmak, % 100 misafir memnuniyeti sağlamaktır. Teknolojiyi, insan kaynaklarını ve bilgiyi en etkin ve verimli şekilde kullanarak, hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımaktır.